Milí žáci a studenti,

děkujeme za Váš zájem o výukovou hru Evropa 2045.

Máme pro Vás jednu špatnou a jednu dobrou zprávu.

Ta špatná: hra Evropa 2045 není „klasická“ online hra typu single player, a bohužel není přístupná pro jednotlivé studenty jako pro samostatné hráče. Je to výuková pomůcka vytvořená pro podporu výuky na středních školách, například pro předmět základy společenských věd, občanskou nauku, nebo také zeměpis a ekonomii. Je určená samozřejmě pro vás - studenty, ale lze ji hrát pouze v počtu 8 hráčů a víc (nejlépe je tedy využitelná, pokud ji hraje celá třída). Zároveň sám učitel má ve hře velmi důležitou roli, nejen administrátora, a bez něj hra ztrácí svou plnou funkčnost.

Ta dobrá zpráva je, že Evropa 2045 je poskytovaná všem školám zdarma. Jednoduše se s Vaší malou pomocí může stát zábavnou součástí vašich hodin občanské nauky, ZSV či ekonomie. Stačí jen upozornit vašeho učitele a vysvětlit mu, proč je Evropa 2045 hra právě pro Vaši třídu dobrou pomůckou k výuce. Potom stačí, aby Váš učitel kontaktoval administrátora hry: admin@evropa2045.cz, popřípadě se zaregistroval na stránkách hry: www.evropa2045.cz.

Neváhejte! Přesvědčte svého učitele, že máte zájem hrát tuto hru se svou třídou! Pak se budete moci směle vrhnout do budování právě té Vaší Evropy!

Tým Evropa2045

Zpět